Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szybki hosting stron

Szybki hosting stron

Myślę nad przeniesieniem biznesu z realu do wirtualu, chodzi mi o sklep online. Jaka firma by mi w tym pomogła od strony technicznej. Hosting, projekt, poczta, domena – jest tego trochę do ogarnięcia.

Gigant66

Posty: 22

 
Znalazłem dość tanią ofertę na rejestrację i przedłużenie domeny na redmarker.pl. Ja tutaj płacę 59 złotych netto, więc jak sobie porównasz z innymi ofertami to wyjątkowo mało.

Donayo

Posty: 26

 
Ech...jakoś tak wyszło, że jeszcze nie mam stronki firmowej. Ciągle coś mi wypada i rezygnuję z projektu serwisu. Ale w tym roku już nie ma bata, muszę się wziąć za taką promocję internetową!

Qujek2

Posty: 20

 
Ja bym chętnie przetransferował swoją domenę...Gdzie można to w miarę szybko i wygodnie zrobić?
Ktoś wie?

Leodewinek

Posty: 36

 
Dobry indywidualny, prosty do zapamiętania adres strony to już połowa sukcesu:P

Jak widzę jak niektórzy tytułują swoje serwisy to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Naprawdę warto trochę nad tym pomyśleć. Niby niuans ale ważny.

tomeix

Posty: 23

 
Mnie by urządzał jakiś konkretny pakiet ze stroną www, pocztą bez biznesową i ciekawą domeną w dobrej cenie. Czegoś takiego aktualnie szukam.

ymeahhh

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o IT na dobrym poziomie, to dużo ciekawych rozwiązań z myślą o biznesie znalazłem na stronie redmarker.pl. Wykupiłem sobie od nich sklep online z hostingiem na rok za niecałe trzy tysiące. Trudno znaleźć równie tanią ofertę. Dużo zyskują na tym, że mają swój silnik.

showmemore43

Posty: 25

 
Ja się może wypowiem na temat poczty biznesowej, bo udało mi się wykupić bardzo dobry produkt od redmarker.pl. Jest dobrze zabezpieczona i nie mam problemu z tym całym spamem. Poza tym, mogę przesyłać załączniki o dowolnej wielkości co się często przydaje.

Eloelo-2

Posty: 29

 
Jak sobie patrzę na większość ofert to jest rozbój w biały dzień i tyle w temacie. Odnowienie domeny za 120 złotych – a takie oferty można spotkać to śmiech na sali.

artoor

Posty: 8