Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tanie i wydajne dedykowane serwery VPS w chmurze

tanie i wydajne dedykowane serwery VPS w chmurze

Witajcie, po moich doświadczeniach z firmami hostingowymi, które mówiąc eufemistycznie uznałbym za średnie, chciałbym wypróbować serwerów VPS. Czy znacie jakąś firmę z taką ofertą?

neimar10

Posty: 7

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

edyta123

Posty: 11

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

Grażyneczk223

Posty: 26

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

orange777

Posty: 12

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

hazi32

Posty: 16

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

cinto

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że można znaleźć serwery zarazem tanie i wydajne. W przypadku tej oferty dużym plusem jest stały dostęp do serwerów i pomoc techniczna. Uważaj na takie oferty, gdzie do serwerów nie masz w ogóle dostępu.

Boixos

Posty: 22

 
Powiem krótko: tutaj znajdziesz tanie rozwiązanie www.microhost.pl Centrum danych naprawdę jest wysokiej klasy, bo spotykałem się z firmami, które lokowały serwery miejscach, przy których cygańskie tabory są ekskluzywne. Do tego pomoc techniczna ze strony usługodawcy przez cały czas trwania umowy.

efmef98

Posty: 11

 
Jakoś nie mam przekonania do VPSów, ale mimo wszystko ta cena powinna być dla Ciebie decydującym czynnikiem. Bardzo ważnym jest stały dostęp do serwerów, a tutaj masz go umownie zagwarantowany, więc to duży plus tej firmy.

pawel253

Posty: 8

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

xirgan

Posty: 15