Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Miał ktoś przygodę z iPhonem ? Serwis ?

Miał ktoś przygodę z iPhonem ? Serwis ?

Wymiana zbitej szybki w iPhone6 - gdzie to zrobić, szybko porządnie i niedrogo?? Jestem z małej miejscowości, więc raczej bym chciał z wysyłką to zrobić, bo podejrzewam że u mnie takiego punktu nie ma, a jeździć specjalnie do Polic czy Szczecina to mi średnio po drodze...

Kitas

Posty: 3

 
Najważniejsze żeby w serwisie nie ściemniali co do czasu naprawy i kosztów. Raz tak miałem, że najpierw mi jedna firma wyceniła naprawę na sto złotych i na drugi dzień miałem odebrać gotowy a się okazało że naprawili po 3 dniach i zaśpiewali sobie 150 ziko.

Kitas

Posty: 12

 
Dużo za naprawę po rozbitej szybce nie biorą w Apple Mobile, oni są o tyle okej że mają autoryzację na Apple, także używają dopasowanych elementów a nie jakiś zamienników które totalnie do tej marki się nie nadają. Serwis ma swój portal na applemobile.pl, tutaj też jest cennik podany za najbardziej popularne naprawy.

Oct714

Posty: 12

 
Nigdy nie miałem lepszego fona niż iPhone, to jest zupełnie inny poziom techniki ;) Każdy kto kiedyś miał taki sprzęt w rękach wie o czym mówię, ale wiadomo nie jest to sprzęt niezniszczalny awarie się zdarzają...

namok

Posty: 8

 
Teraz bardzo fajne etui można na telefony sobie kupić, do tego hartowane szybki ochronne więc telefon może być niemal tak twardy i wzmocniony jak cegłówka, ale wiadomo – trochę to gorzej wizualnie wtedy wygląda.

mirekp2005

Posty: 8

 
Wiadomo jak się ma taki lepszy sprzęt to trzeba też bardziej dbać, porządne etui to podstawa no i druga rzecz żeby telefonu bez opieki nie zostawiać. Jak mi się raz synek dorwał do iPhona to mało brakowało a byłby wypadeczek niezły.

sląskwroc88

Posty: 6

 
Nie wiem gdzie takie rzeczy naprawiają, u mnie w Poznaniu był kiedyś dobry punkt gdzie robili Appla na fajnym poziomie ale go zamknęli jakiś czas temu i teraz to bym nikogo nie był w stanie polecić.

Nikuś23

Posty: 10

 
Trafić na dobrych serwisantów to jest niemałe wyzwanie u mnie w mieście to raczej nikogo takiego nie ma, są jakieś punkty naprawy w centrach handlowych co najwyżej ale tam bym appla nie zostawiał dla własnego dobra.

StaryChemik

Posty: 14

 
Akurat znajomej się ostatnio Ipod zalał i wiem, że długo szukała na mieście jakiegoś serwisu aż wreszcie wysyłała gdzieś do jakiegoś autoryzowanego punktu w Polsce...nie wiem dokładnie dokąd, dopytam.

sgemino

Posty: 5

 
Sam bym potrzebował serwisu do iPhona bo mam model nr 7 i trochę problemów z aplikacjami, coś mi to wszystko jakoś dziwnie wolno chodzi i nie wiem co jest grane, bo dopiero niedawno się takie problem zaczął, na początku wszystko hulało aż miło.

propek1

Posty: 4