Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tłumaczenie ekspresowe

Tłumaczenie ekspresowe

Witam serdecznie. Kogo mi polecicie w zakresie tłumaczenia dokumentów? Zależy mi, aby kontakt z biurem tłumaczeń stał na satysfakcjonująco wysokim poziomie. To mój główny warunek współpracy :)

vokalek

Posty: 18

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

Bialy_Wilk

Posty: 17

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim znalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

miko_poz

Posty: 19

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych odszukałem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie dysponują także tłumaczenia ekspresowe. Niesłychanie cenię sobie także fakt, iż przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Rzeczywiście polecam wszystkim, bo jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

szczyter

Posty: 14

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim znalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

Domworyy

Posty: 11

 
Biura tłumaczeń w Warszawie dysponują niezmiernie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, iż istnieje szansa przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, natomiast dobrze wiedzieć, iż istnieje taka szansa :)

kluster

Posty: 7

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o której najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, ponieważ szybko otrzymałem wycenę, a następnie, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Potem w krótkim czasie otrzymałem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

Marioleczka

Posty: 11

 
Zapomniałem o tłumaczeniu pewnych dokumentów.

To sprawiło, iż miałem doświadczenie z tym, jakie możliwości są w stanie zaoferować nam tłumaczenia ekspresowe. Wiadomo, że kosztują więcej, ale różnica nie jest diametralnie duża. Gorzej, jeśli sprawdzone biuro tłumaczeń nie jest w stanie skrócić czasu oczekiwania na wykonanie zlecenia, bo ma pełne ręce roboty :)

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

Leodewinek

Posty: 36

 
Mam świadomość, że agencja tłumaczeń może zaoferować mi niesłychanie zróżnicowane stawki. Czasami wyższych opłat potrzebują specjalistyczne tłumaczenia, jakie mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to naprawdę srogo.

ktośśś3

Posty: 26