Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Komu mogę zlecić przetłumaczenie instrukcji obsługi ?

Komu mogę zlecić przetłumaczenie instrukcji obsługi ?

Czym według was powinno charakteryzować się naprawdę solidne biuro tłumaczeń i jak takowe znaleźć?

Mnert67

Posty: 8

 
Osobiście w wypadku tłumaczenia tekstów medycznych jak najbardziej polecam Ci korzystanie z biur tłumaczeń bowiem moim zdaniem jak najbardziej pożądane byłoby. Jeśli dodatkowo uprzednio zapoznasz się z opiniami na temat danego biura tłumaczeń to wybór tego poprawnego nie powinien być problematyczny.

MiM

Posty: 34

 
Ze wszystkich biur tłumaczeń z którymi miałem okazję współpracować najbardziej godne polecenia jest biuro: http://www.polglish.pl. Moim zdaniem jest ono obecnie liderem jeśli chodzi o tłumaczenia tekstów.

fiser56

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o tłumaczenie tekstów ogólnych to moim zdaniem tłumaczenie ich za pośrednictwem biura tłumaczeń jak najbardziej ma sens ponieważ jest dość tanie i przede wszystkim bardzo szybkie w przypadku profesjonalnego biura, które rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków.

korasek

Posty: 7

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wejściu na zagraniczny rynek to dobrze przetłumaczona strona internetowa jest podstawą. W mojej opinii jednak nie jesteś w stanie dobrze jej przetłumaczyć samodzielnie.

Alek33

Posty: 21

 
Ja osobiście wszystkie tłumaczenia tekstów medycznych zlecam do biur tłumaczeń i moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie. Jeżeli nie znasz dobrze angielskiego to moim zdaniem jak najniezwyklej pożądane byłoby zdecydować się na profesjonalne biura tłumaczeń.

pawel253

Posty: 8

 
Jeżeli chcesz wejść na zagraniczne rynki to przetłumaczenie zawartości sklepu internetowego jest podstawą do tego aby móc w ogóle myśleć o zagranicznych rynkach.

bartolini

Posty: 7

 
Moi zdaniem korzystanie z biura tłumaczeń jest obecnie dostępne dla każdego. Sam niedawno miałem obawy o ceny w biurze tłumaczeń ale jak się okazało wcale nie są one przesadnie wysokie. Dlatego tobie również polecam zapoznanie się z ofertą biur tłumaczeń.

Invar4

Posty: 21