Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jak cenią się biur tłumaczeń?

jak cenią się biur tłumaczeń?

Witam serdecznie. Obecnie poszukuję biuro tłumaczeń i cennik, który byłby jakiś rozsądny. Jesteście w stanie przedstawić mi jakąś ciekawą propozycję?

raptofil

Posty: 10

 
Z mojego punktu widzenia cennik tłumaczeń potrafi być niesamowicie zróżnicowany.

Znaczne znaczenie ma fakt, w jak gigantycznym mieście szukasz biura tłumaczeń. Wielkie miasto to duże koszty, choć w małych miastach może istnieć także np. jedno biuro, które będzie drogie.

Kitas

Posty: 13

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

kuBawodzu

Posty: 8

 
Sprawdzając cennik biura tłumaczeń nie kierujcie się tylko nim przy wyborze. Zweryfikujcie doświadczenie firmy, którą chcecie „zatrudnić” do wykonania tłumaczenia. Polecam Wam także umówić się na konkretny termin, abyście nie rozczarowali się, iż będzie on ponadprzeciętnie długi. Zdarza się i tak.

miko_poz

Posty: 12

 
Martwią mnie obecnie ceny tłumaczeń w moim mieście. Każdy dokument, który z racji swojej pracy muszę przetłumaczyć to kolejny koszt. Z kolei w biurach tłumaczeń nikt nie chce słyszeć o jakiekolwiek zniżce z uwagi na regularne zlecenia.

Jestem nieco zawiedziony.

Sklepiczek23

Posty: 17

 
Mnie zarówno niedawno interesował cennik tłumaczeń. Trochę zdziwiłem się, iż sporo firm nie podaje tak kluczowej informacji na własnej stronie internetowej lub jej wcale nie posiada. Z drugiej strony takie biura raczej nie narzekają na brak pracy, więc nie starają się o oto, aby jakoś specjalnie zabiegać o klienta.

ajhhopek

Posty: 31

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, natomiast nie uzyskałem odpowiedzi przez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem zdobyłem odpowiedź, że wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

Boss

Posty: 24

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, iż potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, które jest nam potrzebne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

Czechnik

Posty: 16

 
Trudno mi się odnieść do tego czy biuro tłumaczeń cennik posiada za wysoki lub zbyt niski.

Myślę, iż takie sprawy weryfikuje rynek. Widać po pewnym okresie czy biuro weseli się gigantycznym zainteresowaniem lub stoi ono na mizernym poziomie. Niekiedy ceny muszą zostać obniżone :)

quios

Posty: 19

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, jakie przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

debiutt

Posty: 15