Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Hej, wzięłam odpowiedzialność za wynajęcie fotografa i kamerzysty na wesele mojej siostry. Jeszcze mam kilka miesięcy na decyzję i rozglądam się powoli na dobrymi kontaktami w Gdyni. Jak macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt.

Black_Riot

Posty: 2

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

Laleczk23

Posty: 11

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

messi32

Posty: 8

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

ciopix

Posty: 4

 
Bardzo się bałam o dźwięk z kościoła na filmie. Testowałam różnych kamerzystów i bardzo, a to bardzo trudno trafić z jakościowym sprzętem, gdzie jest czysty dźwięk. Akurat siedzę w sprawach dźwięku zawodowo i wiem na co zwrócić uwagę. Pan Grzegorz Szarafiński dopiero potwierdził solidne przygotowanie do zawodu. Zatrudniłam pana Grzegorza do filmowania, a jego żonę do robienia zdjęć. Fajny, doświadczony, zgrany zespół. Wyjaśniłam na początku swoje problemy i oczekiwania. Dostałam od pana Grzegorza próbki montażowe, pokaz sprzętu, wszystko do zatwierdzenia. Umowa przejrzysta, ludzie ogarnięci. Portfolio całe tutaj szarafinska.pl.

Puch23

Posty: 14

 
Zainteresuj się fotoksiążką z wesela, bo super pamiątka. Fajna opcja to również fotobudka ze śmiesznymi gadżetami. Połączenie fotobudki z usługami fotografa robi niezłe wrażenie moim zdaniem.

codePerformance

Posty: 12

 
Zatrudniałem u siebie kamerzystę, ale też dałem wszystkim gościom jednorazowe aparaty. Później poprosiłem o selekcję ujęć i dodanie na płytę. Wyszło super ;) Dużo dobrej zabawy.

Dahu09

Posty: 22

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

bezi2

Posty: 37

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

Pyszności2

Posty: 5

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

lary0071

Posty: 4