Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Morze na lato, jaki nocleg?

Morze na lato, jaki nocleg?

Witam serdecznie.

Jakie wyposażenie mogą mieć domki letniskowe we Władysławowie? Nigdy wcześniej nie wynajmowałem domku letniskowego, więc nie wiem, jakie powinienem mieć wymagania.

HalskiPol

Posty: 7

 
Sprawdźcie także, od której do której godziny trwa doba w domkach we Władysławowie, jakie chcecie wynająć. Na ogół rozpoczyna się ona o 14, a kończy o 12 kolejnego dnia. Czasami wystarczy poprosić o jej przedłużenie.

Qumer45

Posty: 18

 
Osobiście zwracałem spostrzeżenie na to, aby domki letniskowe nad morzem, jakie brałem pod spostrzeżenie były zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Duży atut stanowiła dla mnie piaszczysta plaża i łagodne zejście do morza. To sprawy, jakie pożądane byłoby wziąć pod spostrzeżenie.

Jordy123

Posty: 28

 
Z mojego doświadczenia wynika, iż domki letniskowe we Władysławowie kosztują od 150 do 260 złotych za dobę, gdy w rachubę wchodzi obiekt mogący pomieścić od 4 do 6 osób. Sporo zależy od tego czy wynajmujecie domek w sezonie bądź poza nim.

87-klara

Posty: 12

 
Wydaje mi się, iż domki letniskowe nad morzem to znakomity pomysł zarówno dla par, grup znajomych, jak i rodzin z dziećmi. Każda z ludzi powinna odszukać tu coś dla siebie. Jadąc nad morze z dziećmi pożądane byłoby zagospodarować we właściwy sposób ich czas, aby się nie nudziły.

djramu

Posty: 18

 
Ośrodek SPA we Władysławowie, który mogę bez cienia wątpliwości rekomendować to http://oland.com.pl. Korzystając z oferty tego obiektu bez dwóch zdań nie pożałujecie.

Polecam.

Klarka34

Posty: 10

 
Polecam sprawdzić Wam, jaką ofertę mają ośrodki spa we Władysławowie. Funkcjonuje tam faktycznie kilka godnych zainteresowania obiektów, lecz nie chcę polecać jednego z nich, w jakim gościłem wspólnie z żoną, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę. Mogę podać sprawdzone namiary w prywatnej wiadomości.

dzakuś45

Posty: 8

 
W przeszłości odwiedzałem pewien ośrodek SPA we Władysławowie, natomiast teraz mam kłopot, aby znaleźć na niego namiary. Postaram się podesłać Wam dane tego obiektu.

ZetMichał

Posty: 10

 
Wielokrotnie wynajmowałem domki letniskowe we Władysławowie i jestem bardzo zadowolony z tej formy wypoczynku nad morzem. Mogę codziennie pooddychać świeżym powietrzem, nie muszę się niczym martwić. Ponadto mam do dyspozycji wyposażoną kuchnię, łazienkę i świeżą pościel. Polecam!

ajhhopek

Posty: 31