Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

morze agroturystyka

morze agroturystyka

Interesuje mnie agroturystyka, lubię wieś, a nie lubię tłoku :P Zamiast jechać do kurortu, gdzie będzie człowiek na człowieku wolałbym się gdzieś schować i zyskać ciszę, spokój...Dlatego pytanie – jak wyszukać sobie pokoje gościnne na wsi np. Mazurskiej?

hazi32

Posty: 16

 
A sprawdzałeś na stronce www.villages.pl? Tutaj jest spory wybór. Dobre noclegi, sprawdzone. Udało mi się przez tę stronę zaklepać termin na jesień w Lubelskiem. Ładne gospodarstwo, nieopodal las i jezioro. Będzie co robić ;-)

chchiyan

Posty: 16

 
Duży wybór takich ośrodków jest na stronie www.villages.pl. Ogólnie to takich serwisów, które typowo zajmują się agroturystyką to nie jest dużo, ale są też inne, które podchodzą bardziej ogólnie i prezentują wszystkie ośrodki wczasowe zbiorczo – hotele, pensjonaty i właśnie gospodarstwa.

Anno Domini

Posty: 19

 
No właśnie szukamy domu weselnego w takim swojskim, wiejskim klimacie. Jesteśmy z Lublina, więc najlepiej jakby gdzieś na Lubelszczyźnie się udało takie gospodarstwo znaleźć, z dużą salą do tańczenia i noclegami.

Fajae

Posty: 24

 
Dużo ciekawych ofert agroturystycznych można znaleźć na stronach gmin. Oni tam często mają zakładkę – turystyka w regionie, czy coś takiego.

Morchepl

Posty: 10

 
Mnie to żona namawiała na agroturystyczne wakacje i miała rację, bo było super! Ofertę znaleźliśmy sobie na stronce www.villages.pl, więc może tutaj też poszukaj. Super ośrodek, dużo atrakcji – ognisko, stadnina koni itd.

Ahojjj2

Posty: 13

 
Heh, też szukałem jakiś czas temu informacji tego typu. Udało się znaleźć dobry katalog noclegów na stronie www.villages.pl. Warto zajrzeć. Duży wybór pokoi gościnnych o fajnym standardzie. Na stronie jest formularz kontaktowy, także można od razu online się skontaktować z gospodarstwem.

MiDoRe

Posty: 24