Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy zna ktoś ładny ośrodek nad morzem wczasowy ?

Czy zna ktoś ładny ośrodek nad morzem wczasowy ?

Planujemy wyjazd nad morze, ale dobrze byłoby poznać jakieś opinie o ośrodku. Szukamy takiego w lesie nad morzem. Jeśli spędziliście w takich warunkach urlop i wszystko wam się podobało, to czekamy na propozycje.

lalusiński

Posty: 8

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

gregBard

Posty: 21

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były niesłychanie spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Niezwykle schludne łazienki, zatem nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Natomiast tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

Op34

Posty: 21

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bo warunki mają bardzo dobre. Dużo rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bo są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

pyskaty

Posty: 15

 
Fajnie, że i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko niezmiernie mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

Rickooo

Posty: 18

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, wobec tego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

mack

Posty: 11

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bowiem warunki mają niesłychanie dobre. Wiele rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bowiem są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

syrena88

Posty: 12

 
Chłapowo kocha nasz syn. Zatem jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy ale na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Acclaim

Posty: 11

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

Fanatyczek

Posty: 30