Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie polecacie miejsce na konferencję w Warszawie?

Gdzie polecacie miejsce na konferencję w Warszawie?

Forumowicze, zwracam się do was z pytaniem krótkim, natomiast jakże ważnym:) Gdzie można wynająć salę konferencyjną przyzwoitej klasy na terenie Warszawy? Chodzi mi tylko o godne polecenia, wypróbowane centra konferencyjne.

Hihi_WWW

Posty: 32

 
Ja tam tanich sal szkoleniowych w Warszawie to nie znam :P

Moim zdaniem, wszystkie sobie nieźle zawyżają ceny, natomiast to z tego względu, że są w Warszawie...No, niemniej jednak cóż, gdzieś te imprezy oraz spotkania trzeba robić oraz tak właśnie mają nas w rękach. Powiało optymizmem, nie ma co :)

Pozdrawiam!

Shephard

Posty: 34

 
Nie no jest troszkę takich fajnych obiektów. Sporo pojawiło się nowych miejsc, jakie postawiły wysoko poprzeczkę konkurentom:) My już od dłuższego czasu korzystamy jednakże ze sprawdzonego resthotel.pl.

Znajduje się on w pobliżu S8, jak się wyjeżdża na Poznań. Można tutaj spokojnie dotrzeć z Okęcia, to istotne jak ma się gości zza granicy. Bez wątpienia jest dostęp do internetu, strzeżony parking, sporo pokoi oraz aż sześć sal, zarówno można zrobić tutaj duży event.

MiM

Posty: 34

 
Nie no jest trochę takich fajnych obiektów. Wiele pojawiło się nowych miejsc, które postawiły wysoko poprzeczkę konkurentom:) My już od dłuższego czasu korzystamy jednakże ze sprawdzonego resthotel.pl.

Znajduje się on w pobliżu S8, jak się wyjeżdża na Poznań. Można tutaj spokojnie dotrzeć z Okęcia, to istotne jak ma się gości zza granicy. Oczywiście jest dostęp do internetu, strzeżony parking, dużo pokoi oraz aż sześć sal, zarówno można zrobić tutaj olbrzymi event.

nemd

Posty: 37

 
Ja tam tanich sal szkoleniowych w Warszawie to nie znam :P

Moim zdaniem, wszystkie sobie nieźle zawyżają ceny, a to z tego względu, że są w Warszawie...No, ale cóż, gdzieś te imprezy i spotkania trzeba robić i tak właśnie mają nas w rękach. Powiało optymizmem, nie ma co :)

Pozdrawiam!

Yuri20

Posty: 34

 
Hmm...dość dawno nie miałem do czynienia z organizacją takich wydarzeń. Chyba ostatni raz dwa lata temu, albo rok. W każdym razie konferencję zrobiliśmy na Warszawskich rogatkach, jakiś kilometr od granic miasta w miejscu o nazwie Rest Hotel.

Dobrze wspominam współpracę z nimi. Konkretna ekipa. Sam hotel na wysokim poziomie. Niewątpliwie wiele noclegów, wiele dobrze wyposażonych sal i restauracja – to wszystko mają w ofercie.

Pożądane byłoby sprawdzić moim zdaniem. Może mają akurat wolne terminy.

mati

Posty: 31

 
Ja też właśnie szukam takich sal oraz jest kłopot. Nie mogę się nigdzie wpasować z terminem. Widać, iż zapotrzebowanie na ich usługi jest spore, mają nadziane terminarze oraz ciężko się wbić. Lecz nic, będę próbować dalej, albowiem gdzieś muszę tę konferencję zrobić. No chyba, iż w końcu zorganizują pod chmurką:P

Pozdrawiam.

looque23

Posty: 27

 
Powiem Ci, iż wybór jest faktycznie duży. Dziwne, iż jeszcze niczego nie odnaleźliście...

W samej Warszawie to znam przynajmniej dziesięć hoteli, jakie obsługują konferencje za całkiem nieolbrzymie pieniądze. Jest jeszcze troszkę na wylotówkach, jakie też się fajnie sprawdzają.

Faktycznie jest w czym wybierać. Najlepiej pojechać, zobaczyć oraz ocenić, czy taka sala pasuje, czy nie i tyle.

Grażynk222

Posty: 40

 
W Warszawie, Krakowie, albo we Wrocławiu to takich sal odnajdziesz mnóstwo. Zresztą, powiem Ci szczerze, iż dziś w każdej mieścinie jest nawet mały hotel, który obsłużyłby niewielką konferencję.

Co do ceny, to wiadomo im bliżej miasta tym drożej, choć nieraz może być odwrotnie, przede wszystkim jeżeli chodzi o miejscowości turystyczne, jakie choć nie są duże, to mogą oznaczać gigantyczne ceny za wynajem sali.

Ronek

Posty: 34

 
Hehe:) Uśmiecham się niczym Piotr Żyła, albowiem też jakiś czas temu zakładałem taki wątek na jednym z for:)

Miałem to szczęście, iż sporo osób mi fajnie poradziło. Wybraliśmy jako firma hotel resthotel.pl i to była niezmiernie dobra decyzja.

Wszyscy nasi goście niezmiernie sobie chwalą pobyt na konferencji, więc to chyba najlepsza rekomendacja.

Co do tego hotelu, to mają około 200 miejsc noclegowych, więc faktycznie można tutaj obsłużyć gigantyczną grupę ludzi. Samych sal konferencyjnych też nie jest mało, albowiem sześć i dodatkowo można je podzielić specjalnymi dźwiękoszczelnymi ściankami.

Freakster89

Posty: 30