Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Komfortowy hostel w Poznaniu

Komfortowy hostel w Poznaniu

Poszukuje hotelu, który będzie zadbany i czysty a obsługa miła, możecie powiedzieć mi gdzie takowy znajdę i ile będzie kosztowała w nim doba? Czekam na szczere informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję! Zależy mi na czasie, pozdrawiam.

Fajae

Posty: 11

 
Bardzo dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zagwarantować!

Sklepiczek23

Posty: 17

 
Poszukuje hotelu w Poznaniu, gdyż muszę koniecznie w tym miejscu spędzić całe dwa tygodnie, jeśli wiecie gdzie się znajduje tani hotel to bardzo was proszę abyście udzielili mi takowej informacji w poniższych komentarzach.

Pozdrawiam i dziękuję!

CoRyn

Posty: 13

 
Cześć, co myślicie o mieście Poznań?

Znacie w nim jakiś dobry hotel, który posiada niezwykle rozsądne i korzystne ceny? Mam nadzieję, iż polecicie mi takowy, czekam z niecierpliwością na wszelkie wypowiedzi i porady, mam nadzieję, iż mogę na was liczyć!

Gigus5

Posty: 22

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo mi się w ni podobało, na stronie http://www.hostel-jezyce.pl znajdziecie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Czarek

Posty: 24

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam zamiar zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę zrobić żadnej plamy, będę wdzięczny jeśli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Grażynk222

Posty: 40

 
Moja mama niezmiernie polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były niezmiernie korzystne z czego chyba najniezwyklej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, że wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

Leodewink

Posty: 26

 
Witam serdecznie, niesłychanie jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

Arsenist00

Posty: 15

 
Witam serdecznie, mogę wam polecić wspaniały hotel, w którym spędziłam bardzo miło czas wraz z moim chłopakiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu jeżyce w Poznaniu. Polecamy go bardzo serdecznie.

Mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam gorąco.

pzkpv

Posty: 18

 
Dzień dobry, niesłychanie zależy mi na odnalezieniu pięknego hotelu tak jak piszą wyżej w komentarzach również zależy mi na kosztach, więc jeżeli wiecie gdzie znajdę tani hotel to dajcie mi znać.

Mam nadzieję, że mi pomożecie, czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Piotr_21

Posty: 12