Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hotel ze śniadaniem

Hotel ze śniadaniem

Szukam hotelu z duszą gdzie będzie swoijski i ciepły klimat. W Poznaniu będę miała wesele i szukam hotelu dla gości. Większość osob będzie starsza więc chcę, aby to był hotel przyjazny wyglądem starszym ludziom. Bez telewizorów na pół ściany ;)

tombruce

Posty: 32

 
Głowa boli na sam pomysł szukania dziś czegoś w tym internecie, więc dobrze ciebie rozumiem, iż wolisz się zapytać ludzi. Poniektórzy piszą, iż wejdź w gugle, no natomiast co z tego, iż się wejdzie, według mnie lepiej jest podzwonić, albowiem zawsze ktoś coś usłyszał, coś kojarzy, a jak nie to wtedy może cie przekierować do kogoś kto będzie wiedział, ja tak robię zawsze ;) Mam koleżankę z poznania, napisałam do niej na gadu gadu, jak mi odpiszę na ten temat to wtedy ja ci napiszę.

sawas

Posty: 29

 
Na skórzewskiej w Poznaniu masz taki miły pensjonat. Kumpla dziewczyna tam pracowała w barku i mówił, iż tam jest właśnie taki klimat miły i nie ma dużo ludzi, bo to niewielki pensjonat. Nie wiem ile tam jest pokojów, ale zadzwoń to się wszystko dowiesz. Wpisz w mapie googla to ci znajdzie pensjonat i zobaczysz czy ci się okolica podoba, dzisiaj w googlach można sobie pooglądać zdjęcia z okolicy ;-)

Biedronka_4

Posty: 36

 
Dla starszych osób polecam pensjonat Pod Brzozami, to jest na obrzeżach miasta i jest niezwykle ładnie i spokojniutko. Wysłałam tam moich rodziców i sobie niezwykle chwalili, oni są 60+ docenili jadło z ich własnego wykonania, lecz nie jedynie jedzenie jako dania, oni nawet sami wędliny robią. Mają śliczne nieznaczne poiki w dobrej cenie i niezwykle miłą obsługę, rodzice czuli się jak w domu, pomimo tego, że tata jest raczej typem „nigdzie nie jadę“ to też był zadowolony.

rredik

Posty: 27

 
Teraz to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bowiem trochę mnie nie było, niemniej jednak i tak wówczas nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, że centrum jest wiele hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, że coś odnajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za niegigantyczne pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bowiem coś z pewnością się znajdzie.

uiids

Posty: 32

 
Obecnie to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bo troszkę mnie nie było, ale i tak wtedy nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, iż centrum jest mnóstwo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, iż coś odszukasz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odszukać ciekawego nawet za nieolbrzymie pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bo coś z pewnością się znajdzie.

Yuri20

Posty: 34

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, natomiast po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej odnajdziesz same kosztowne hotele, które są takie wiesz nowobogackie i generalnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie odnajdziesz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych ludzi, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, albowiem wówczas zawsze jest trochę ciszej i taniej.

nemd

Posty: 37

 
Na skórzewskiej w Poznaniu masz taki miły pensjonat. Kumpla dziewczyna tam pracowała w barku i mówił, że tam jest właśnie taki klimat miły i nie ma sporo osób, bowiem to niewielki pensjonat. Nie wiem ile tam jest pokojów, natomiast zadzwoń to się wszystko dowiesz. Wpisz w mapie googla to ci znajdzie pensjonat i zobaczysz czy ci się okolica podoba, dziś w googlach można sobie pooglądać fotografie z okolicy ;-)

Aniusiaaa1

Posty: 36