Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Relaks na Mazurach

Relaks na Mazurach

Cześć.

Dostałem małą premię w pracy i chciałbym ją spożytkować na wielkanocny wyjazd rodzinny. Przydałoby się właśnie coś z rodzinną atmosferą, obszar Mazur, bardzo cicha okolica i oczywiście przystępna cena.

Bryzyt1

Posty: 24

 
Na Mazurach chce się żyć. Jest bardzo tanio, profesjonalnie, a poziomem region nie odstaje od kurortów zagranicznych. Zapewniam szczerze, bo zakochałem się tam w kilku miejscach.

Gugu45

Posty: 30

 
Na wyjazd Wielkanocny polecam http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/wielkanoc2014.

Bardzo gościnna działalność z atrakcjami typu jazda konna, wspólne oglądanie filmów, dużo konkursów przeznaczonych dla dzieci, zabawy. Cenowo przyzwoicie. Możesz zajrzeć i sam sprawdzić.

Jasiaczek

Posty: 25

 
Na Mazurach wszystko jest dopasowane pod turystykę. Ceny są niskie, nie ma pogoni za niczym. Czysta natura, spokój. Przyzwoity dojazd. Obserwowałbym na Twoim miejscu kwatery prywatne, ewentualnie dworki oddalone od głównych centrów ruchu. Wtedy znajdziesz ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo.

showmemore43

Posty: 25

 
Poczekaj na oferty z portali dotyczących zakupów grupowych. Może akurat coś trafisz. Ja zarezerwowałem sobie dwie oferty. Akurat teraz masz do czynienia z takim okresem, że znajdziesz sporo promocji typu first minute. Mazury to świetny wybór.

Nie odstają poziomem od kurortów zagranicznych, w których bywam przynajmniej raz na dwa lata.

napciu

Posty: 23

 
Mazury są przepiękne w okresie wiosennym. Zdążyłem odbyć tam super spływy kajakowe. Biwakowałem też, ale bardziej bym polecił wynajęcie pokoju w jakimś tanim dworku, przekształconym na hotel.

To jeden z najtańszych regionów w Polsce pod względem turystycznym, a jakość jest znakomita.

Buła

Posty: 32

 
Mazury mają swój specyficzny, spokojny klimat. Tam większość osób żyje z turystyki. Szukaj ofert samodzielnie i omijaj te najpopularniejsze, bo niekoniecznie spełniają oczekiwania gości. Z doświadczenia wiem, że lepiej wybrać coś oddalonego od głównych centrów zabaw i sobie przyzwoicie, spokojnie odpocząć w znacznie niższej cenie.

Sagerrak

Posty: 39

 
Na Mazurach świetnie podchodzą do przyjmowania turystów. Możesz zdobyć miejsce w pięknych, zabytkowych dworkach. Ja tam się czuję, jakbym się cofnął w czasie, do okresu kiedy Mickiewicz pisał, np. Pana Tadeusza. Dosłownie ten sam klimat :)

uiids

Posty: 32

 
Bardzo dobrą ofertę posiada na Wielkanoc Dwór Kaliszki http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/wielkanoc2014. Lokalizacja jest genialna. Sama zieleń, a pobyt spędzasz w zabytkowych pokojach, precyzyjnie odrestaurowanych. W jednym miejscu masz wszystko, czego potrzeba do odpoczynku. Jeżeli szybko zarezerwujesz miejsce to jeszcze zgarniesz zniżkę. Według mnie świetna szansa dla rodzin i par ze względu na ciszę i rodzinną atmosferę z wieloma zabawami. Staram się być tam na wiosnę. Może się nawet w tym roku spotkamy. Daj znać, jak coś, czy ci się podoba :)

reavan

Posty: 25