Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu noclegu !

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu noclegu !

Planujemy zorganizować przyjęcie weselne w Giżycku. To ma być drobne wesele, góra dla 50 osób. W związku z tym potrzebujemy jakiś hotel z salą, żeby można tam było zorganizować taką imprezę.

Wie ktoś coś na ten temat?

Rebkaa2

Posty: 20

 
Wakacje na Mazurach to dla mnie najlepsza opcja. Jeziorko, rybki i jest relaks:) Ja się zatrzymuję przeważnie w hotelu http://cesarski.eu i jak dla mnie niesłychanie pozytywnie. Ludzie tutaj są niesłychanie przyjaźni dla gości, nie spotkałem się z jakimś olewaniem ludzi, tak jak to czasami ma miejsce w przeróżnych pensjonatach w innych regionach kraju, gdzie bywałem. Każdy gość jest tutaj tak samo znaczący i to się czuje na każdym kroku. Z okna super widok na Niegocin i plażę – po prostu polecam.

Michalek23

Posty: 27

 
Nie tak częstokroć jak niektórzy, ale od czasu do czasu odwiedzam Mazury. Chciałbym być tam częściej, bo jak dla mnie to prawdziwy raj. Głównie zajeżdżam do Giżycka, to zdecydowanie moje ulubione miasto w krainie olbrzymich jezior:) Co do konkretnych noclegów, to polecam hotel cesarski.eu. Pokoje z internetem bezprzewodowym, fajnie urządzone, rzeczywiście wysoki standard, natomiast cenowo wcale nie tak drogo, jak można by sądzić po wyglądzie tego miejsca.

Lux-Mark24

Posty: 27

 
Ja w tamtym rok byłem w hotelu http://cesarski.eu i mogę polecić to miejsce. Odnowione miejsce, mimo że w zabytkowej kamienicy:) Pokoje zadbane, czyściutkie, obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Ja tam nocowałem tylko dwie nocy co prawda, ale generalnie byłem bardzo zaspokojony. Nie ulega wątpliwości w pokojach łazienka, telewizor, podstawowe meble. Samo położenie – centrum, także prosty dojazd.

jajajosz12

Posty: 29

 
Giżycko to mój drugi dom, jestem tam praktycznie raz w miesiącu od już dwóch lat z hakiem. Interesy głównie mnie tutaj ściągają, natomiast jak mam chwilę na jakieś wakacje to też wpadam nad Niegocin. Zawsze zatrzymuję się w hotelu http://cesarski.eu i bardzo sobie chwalę tutejszą obsługę. Dyskretni, serdeczni, aż chce się tutaj wracać. Same pokoje bardzo śliczne, jak na moje żądania – porządne.

okrzemekkk

Posty: 31