Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Polskie morze na weekend?

Polskie morze na weekend?

Witam Was, chciałam zapytać, czy spędzaliście może majówkę w którejś z nadmorskich miejscowości? Słyszałam, że w maju nad morzem nieźle leje. Nie chciałabym moknąć, a spędzić czas na łonie natury, może spacerując.

setka33

Posty: 13

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, ale to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Czasami są takie długoterminowe, że wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

radmil

Posty: 21

 
Skorzystaj proszę z podanej witryny – też szukałam oferty wycieczki nad morze i właśnie tam znalazłam informacje o pięknej miejscowości Międzyzdroje. Dowiedziałam się też, jak rezerwować noclegi.

Zecionek

Posty: 20

 
Weekend nad morzem to zdecydowanie za mało – może postaraj się zyskać więcej czasu? Ja nic bym nie zdążyła obejrzeć, nie mówiąc już o spacerach czy wdychaniu jodu. Chyba, iż to taka zachęta i wybierasz się potem na dłużej.

gesiaa45

Posty: 9

 
Nadmorskie regiony są super!

Sprawdź tutaj http://wakacjenadmorzem.pl. Na pewno któraś z przedstawionych ofert będzie odpowiednia, zwróć też uwagę na dość tanie noclegi – niektóre np. w prywatnych domkach.

Marioleczka

Posty: 12

 
Na pewno kluczowa jest kwestia noclegów – dzięki ustaleniu tego wcześnie zyskacie pewną stabilizację. Poza tym polecam zorganizowanie sobie wycieczki, gdy nastawiacie się na zwiedzanie, może być potrzebny przewodnik. Wtedy łatwiej rozplanować wolny czas.

Morchepl

Posty: 10