Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tanie dwuosobowe pokoje na Słowacji

Tanie dwuosobowe pokoje na Słowacji

Cześć.

Szukamy z mężem noclegu w Orawie Słowackiej. Bardzo chcemy tam jechać, ale nie możemy znaleźć nic ciekawego w internecie.

Jesteście w stanie coś nam dopomóc?

Iwonka_44

Posty: 19

 
Wybierałam się tam z córką, jednakże przeszkodziła nam jej różyczka. Teraz czekamy na lepszą pogodę. Nie wiem jeszcze gdzie się zatrzymamy, ale na pewno nigdzie w wielkim hotelu, bo to Orawa, tutaj trzeba być bliżej natury.

Jasiaczek

Posty: 26

 
Ja byłam w pensjonacie Jan. Prosta nazwa do zapamiętania, tutaj jest ich www www.pensjonat-jan.pl. Strasznie mi się tam podobało. Cudowny klimat, piękna przyroda i świeże powietrze jak nigdzie. Naprawdę bardzo z całego serca polecam, tym bardziej rekonwalescentom.

Felciu45

Posty: 24

 
Orawa po stronie słowackiej wydaje się okazalsza niż po naszej stronie, choć w sumie co w tym dziwnego skoro mają jej większy teren Ja byłam w Orawie przejazdem bo mam rodzinę w okolicach Zilina.

Eerbis

Posty: 30

 
O ile pamiętam historyczne daty łączące nas i Słowaków, to niestety nie jestem w stanie przekazać Tobie wiarygodnych wiadomości co do noclegu w tym rejonie.
Życzę Ci jednak bezpiecznej podróży.

leszekzyy

Posty: 28

 
Bardzo dobrze wspominam tamte rejony. Orawa (tym bardziej ta po stronie Słowacji) to oaza spokoju, która pozwala mi odetchnąć :-)

Leodewinek

Posty: 36

 
Myślę, że jak poczekasz jeszcze na inne odpowiedzi forumowiczów to znajdzie się ktoś kto tam był i może polecić lokal. Moja rodzina kiedyś wynajmowała pokoje w domu w Orawie, ale obecnie mieszka tam kuzynka z mężem i dziećmi więc już nie nocują nikogo spoza rodziny.

Hmielowiecc

Posty: 22

 
Hej.

Mi się bardziej podoba polska część Orawy, chociaż w sumie tą ze strony Słowacji widziałam z 10 lat temu ostatnio. Niestety nie powiem Tobie co to był za ośrodek, jednakże minęło tyle czasu, iż możliwe że już tego ośrodka nie ma albo zmienił standardy.

FiKra

Posty: 20

 
Odwiedź Pensjonat Jan. Możesz u nich zamówić pokój albo apartament, ja brałam apartament i wtedy pisałam do nich na skrzynkę email apartament@pensjonat-jan.pl Bardzo miło wspominam tamte rejony, na wiosnę znów się wybiorę i odpocznę od pracy.

Jacusiński

Posty: 29