Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Polecicie mi jakieś domki kempingowe nad morzem?

Polecicie mi jakieś domki kempingowe nad morzem?

Szukamy na te wakacje domków kempingowych nad morzem. Być może nie jest jeszcze za późno. Jeśli znacie jakieś sprawdzone miejsca, to dajcie znać. Nie chcielibyśmy źle trafić.

Z góry dzięki za zainteresowanie.

suruwaa

Posty: 11

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednakże morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

21gregorek

Posty: 11

 
Wynajmowaliśmy pokoje gościnne we władysławowie i mamy bardzo dobre zdanie o ośrodkach wczasowych w tym mieście. Te proponowane na forum też są ok. Dla mnie ogólnie Władysławowo jest miastem, które od dziecka jeszcze z rodzicami często odwiedzaliśmy podczas wakacji.

Bienkus

Posty: 12

 
Nie trzeba szukać daleko. Są ośrodki wczasowe, w których stadnina koni nad morzem mieści się na ich terenie. Wygodniej jest mieć taką atrakcję blisko, niż jeździć gdzieś na drugi koniec miasta. A tak w ogóle to jazda konno jest super atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków. Polecam takie wypady, bo sami w zeszłym roku w ten sposób spędziliśmy wakacje.

Kitas

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

Marti

Posty: 23

 
Już niedługo wyjeżdżamy nad morze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. W tym roku wymyśliliśmy wypad pod namiot, pole namiotowe nad morzem mamy już zaklepane. Czekamy niecierpliwie, jak skończy się wreszcie ta szkoła. Jak dla nas wakacje mogłyby być już jutro.

Hunka

Posty: 25

 
Od lat jeździmy nad nasze polskie morze. W tym roku zamówiliśmy sobie domki kempingowe we władysławowie. Nie możemy się już doczekać, bowiem ośrodek jest rzeczywiście bardzo dobrze przygotowany na przyjezdnych. Zwłaszcza dzieci będą mogły korzystać z dużo ciekawych atrakcji. Stadnina koni i boiska do gry w siatkę, koszykówkę, piłkę nożną to świetna sprawa.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Ludzie wyjeżdżajcie do Władysławowa. Kocham to miasto od dziecka. Na terenie ośrodka, do którego wyjeżdżam jest super stadnina koni, taka możliwość rozrywki nad morzem jest bardzo obiecująca. Można złapać bakcyla na całe życie. To właśnie tam nauczyłam się jeździć konno i pokochałam konie.

Laleczk23

Posty: 14

 
Mnie udało się właśnie w tamtym roku wyjechać do władysławowa do spa. Niezapomniane przeżycia i niezapomniany pobyt. Wszystkim gorąco coś takiego polecam.

namok

Posty: 9

 
Mnie też spodobał się zeszłoroczny pobyt w ośrodku nad morzem ze spa. Jeszcze nigdy tak dobrze się nie zrelaksowałam letnimi wczasami, Polecam wszystkim potrzebującym ekstra wypoczynku.

hIMMM

Posty: 18