Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hotele lubelskie

Hotele lubelskie

Szukam miłego hotelu na spędzenie romantycznej majówki. Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można liczyć na intymny klimat?

LiToPe

Posty: 15

 
Jeśli cierpisz na brak weny, to polecam serwis http://www.romantycznyweekend.eu. Tutaj masz wysyp interesujących koncepcji wczasowych:) Ja znalazłem tutaj bardzo przytulny pensjonat w Giżycku i tam planuję spędzić majówkę z moją narzeczoną.

Alexxisss

Posty: 24

 
Na majówkę chyba mi się nie uda nigdzie dziewczyny zabrać, ale w sierpniu będzie też chyba jakiś długi weekend, to wtedy się rozejrzę, co tam oferują te nasze hotele w kurortach :)

Pozdrawiam!

ZetMichał

Posty: 23

 
Kilka miesięcy temu pokusiliśmy się z mężem o taki krótki weekend w Kazimierzu nad Wisłą. Polecam to miejsce wszystkim zakochanym, zwłaszcza jesienią. Najbardziej romantyczny zakątek świata – moim zdaniem.

Oliczek5

Posty: 19

 
Marzy mi się jakiś romantyczny weekend, ale kiedy? Ciągle człowieka w robocie trzymają...Jakieś kilka dni wolnego wytargować wcale nie jest tak łatwo;/

Jamajecz1

Posty: 19

 
Od tygodnia już coś kombinuję z noclegami gdzieś w górach podczas majówki i tak sobie przeglądam ofertę w internetach. Na przykład serwis http://www.romantycznyweekend.eu/search,oferta,majowka.html ma dużo wizytówek różnych ciekawych miejsc, można tutaj zerknąć, ewentualnie.

Powodzenia ;)

Namiarek3

Posty: 18

 
Oj trudno jest zaskoczyć moją żonę, ona już mnie zna na wylot chyba:P Ale może jakiś wyjazd za granicę np. do Rzymu byłby jakimś rozwiązaniem....tylko, że to nie są tanie rzeczy.

Anno Domini

Posty: 19

 
Hehe, przypomniało mi się jak chciałam zaskoczyć męża prezentem niespodzianką w postaci pielgrzymki do Łagiewnik...nie był zachwycony:P

Anesia

Posty: 27

 
W tym roku chcemy odwiedzić z dziewczyną Karkonosze podczas majówki. Właśnie sprawdzamy ceny i jest tam taniej niż w Tatrach, a poza tym, jeszcze nie byliśmy w tej części kraju:)

Fstachu44

Posty: 28