Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

cudowny hotel koło Zakopanego

cudowny hotel koło Zakopanego

Witam! W tym roku podczas sezonu narciarskiego postanowiliśmy nie zatrzymywać się w samym Zakopanym ale w jego okolicy! Wiecie może, w której z pobliskich miejscowości znajdziemy fajną bazę noclegową? Interesują nas tylko pokoje w pensjonatach bądź niedużych hotelach

wisełka88

Posty: 10

 
Ponieważ nie znoszę tłumów często odwiedzam zamiast Zakopanego - Murzasichle. To bardzo ładna miejscowość z wyciągami narciarskimi i dobrą bazą noclegową. Ja najczęściej rezerwuje wcześniej pokój w hotelu razem z wyżywienie i taką właśnie opcję ci polecam.

quios

Posty: 15

 
Sprawdź ofertę, którą znajdziesz tutaj kasprowy-zakopane.pl. Hotele zlokalizowane są w Murzasichle, miasteczku w najbliższej okolicy Zakapanego. Oferują super pokoiki z łazienkami i dobrym wyposażeniem oraz bardzo smaczną, góralską kuchnię. Ja już zarezerwowałam miejsca noclegowe w hotelu Angelika i wyjeżdżam z rodziną do Murzasichle na Święta Bożego Narodzenia.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Moim zdaniem spokojnie możesz wybrać Murzasichle na bazę noclegową podczas wyjazdu na narty. Do Zakopanego jest tylko siedem kilometrów a w okolicy są trzy wyciągi narciarskie. Możesz zarezerwować bardzo fajny pokój w pensjonacie albo hotelu za bardzo konkurencyjną cenę jak na górski rynek turystyczny.

sląskwroc88

Posty: 6

 
My co rok zatrzymujemy się w hotelu Kasprowy w Murzasichle i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokoje są z łazienkami i mają bardzo dobre wyposażenie. Po za tym hotelowa kuchnia serwuje regionalne dania i nie trzeba szukać wyżywienia we własnym zakresie.

Nan3k

Posty: 11

 
Jak jedziesz na narty to ważna jest lokalizacja bazy noclegowej. Szukaj pokoi blisko stoków narciarskich. Oprócz samego Zakopanego polecam noclegi w oddalonym około siedem kilometrów od centrum miasta Murzasichle. Tam znajdziesz ciekawe oferty hotelowe i trzy wyciągi narciarskie.

Oct714

Posty: 10

 
W Zakopanym zawsze drożyzna a w okolicy zdecydowanie bardziej przystępne ceny za noclegi. Ja najczęściej zatrzymuje się w Murzasichle i nocuję w pensjonacie bądź hotelu. Poprzeglądaj w Internecie oferty i na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Laleczk23

Posty: 11