Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

baza noclegowa Zakopane i okolice

baza noclegowa Zakopane i okolice

Hej! Wybieramy się całą paczką w góry i szukamy pensjonatu w okolicach Murzasichle. Znacie może jakiś fajny adres?

bernatka789

Posty: 7

 
Faktycznie jak chcesz mięć gwarancję fajnego noclegu w sezonie narciarskim to już warto rozejrzeć się za ofertami hotelików i pensjonatów. Ja już od jakiegoś czasu szukam miejsc noclegowym nie w samym Zakopanem ale w jego okolicy. Są tańsze i mniejszy problem ze znalezieniem oferty dopasowanej do swoich możliwości finansowych.

taxi22

Posty: 19

 
A nie myśleliście może o Murzasichle? Podobno można wynająć tam pokoje w bardzo fajnych pensjonatach. Znajoma tam jeździ co rok i zawsze bardzo sobie chwali pobyt w nich. Może poszukaj w Internecie jakiś ofert, póki jeszcze nie zaczął się sezon narciarski.

Zdrowko22

Posty: 15

 
W sezonie narciarskim dość trudno znaleźć jakieś fajne miejsca noclegowe dlatego warto już teraz rozejrzeć się za jakąś konkurencyjną ofertą. Bardzo dobre opinie słyszałam o bazie noclegowej w Murzasichle. Miejscowość położona zaledwie siedem kilometrów od zakopanego oferuje wiele atrakcji w tym również wyciągi narciarskie a pokoje można wynająć w klimatycznych pensjonatach.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Podobno w Murzasichle położonym blisko Zakopanego i Bukowiny można wynająć fajny pokój w pensjonacie „Kasprowy”. Znajoma bardzo zachwalała wyposażenie pokoju, smaczną kuchnię a przede wszystkim atrakcyjną w porównaniu do innych baz noclegowych o tym standardzie cenę. My z mężem już zarezerwowaliśmy tam pokój w sezonie zimowym.

gregcie@

Posty: 10

 
My ze znajomymi już kolejny sezon narciarski spędzamy w Murzasichle. Wszędzie blisko a pensjonaty oferują bardzo fajne warunki w dobrze wyposażonych pokojach. Najczęściej korzystamy z tej oferty giewont-zakopane.pl. A żeby mieć pewność gwarancji noclegów wcześniej dokonujemy rezerwacji pokoi. Polecam!

Marioleczka

Posty: 8

 
Ja tam w sezonie narciarskim nie pchałbym się do samego Zakopanego tylko szukał noclegów gdzieś w jego pobliżu. Tam na pewno będziecie mieć mniejszy problem ze znalezieniem odpowiedniego pensjonatu zarówno pod względem warunków jak i ceny.

amrmas22

Posty: 10

 
Ja w tym roku zastanawiam się nad rezerwacją noclegów w Murzasichle, położonym tuż koło Zakopanego. Kumpel w zeszłym roku zatrzymała się w jednym z pensjonatów i bardzo wychwalał. Na miejscu wiele ciekawych atrakcji a nawet wyciągi narciarskie. Trzeba osobiście sprawdzić czy naprawdę warto!

Klarka34

Posty: 13