Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hotel nad jeziorem

Hotel nad jeziorem

Witam gorąco! Mam pytanko odnośnie dobrych miejsc do wypoczynku na Kaszubach. Jakieś propozycje – fajnie zlokalizowana agroturystyka, jakiś pensjonat?

marta369

Posty: 6

 
Z całą rodzinką mieliśmy okazję spędzić kilka dni na Kaszubach w hotelu Aubrecht (www.hotelaubrecht.pl). Obsługa rewelacja od samego początku do końca. Wynajęliśmy apartament w wariancie Family Suite – dwie sypialnie, kominek, duży taras. Całość zlokalizowana w przytulnym gościńcu.

Jozefina333

Posty: 23

 
Wolę w sumie wynająć domek niż nocować w hotelu czy pensjonacie. Wbrew pozorom wynajęcie domku w górach, na Mazurach czy nad morzem wcale nie jest takie drogie, a człowiek zyskuje pełną niezależność.

Lupusx

Posty: 7

 
Ja to mam średnie doświadczenia ostatnio jeśli chodzi o noclegi. Raczej wybieram lepsze i sprawdzone hotele, a często i tak jest problem z brudem...najbardziej są łazienki nie doczyszczone.

malma

Posty: 8

 
Coraz więcej teraz działa hoteli na poziomie. Można rzeczywiście nawet apartamenty znaleźć w dobrych cenach, mimo że standard mega wysoki.

Black_Riot

Posty: 6

 
Na Kaszubach to mi się jeszcze wypoczywać nie zdarzyło. Z takich moich tegorocznych celów wyjazdowych to jest Grecja, Już od dawna się zapatruję na ten kierunek, ale nigdy nie było okazji i dobrych warunków, a teraz wszystko się układa po mojej myśli.

Kitas

Posty: 6

 
Chętnie bym wyjechał na majówkę w góry. Dawno nie byłem zwłaszcza w Karkonoszach, a kiedyś to co najmniej raz do roku się na Śnieżkę wdrapywałem od strony Karpacza..

klusert

Posty: 9

 
Na Walentynki zabrałem swoją lubą na taki pobyt wraz całym pakietem zabiegów SPA koło Juraty i było genialnie. Ogólnie to polecam takie wypady, o wiele lepszy prezent moim zdaniem, niż kupienie jakiejś rzeczy. Zawsze pozostają wspomnienia i można razem spędzić czas.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Mi się szykuje, że będę miał parę dni wolnego w maju to chyba z dziewczyną wyskoczymy gdzieś na weekend. Plany jeszcze nieskonkretyzowane, ale może Mazury, ewentualnie Kaszuby.

Yuri20

Posty: 4