Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wakacje w egzotycznych krajach

wakacje w egzotycznych krajach

Z jakim biurem jechać na wczasy, żeby się nie musieć stresować? Gdzie mają duży wybór dobrych miejscówek z wysokiej klasy hotelami (4 gwiazdki)?

mirekp2005

Posty: 11

 
W tę zimę to raczej nigdzie nie pojadę, ale w zeszłym roku byłem w Egipcie, uciekłem od polskich mrozów i był to dobry pomysł. Na lotnisku jak wróciłem taki opalony to ludzie się na mnie tylko dziwnie gapili :D

Abyss

Posty: 17

 
Na brak biur podróży to na pewno narzekać nie można. Ludzie jeżdżą na potęgę. Ja to jak chcę gdzieś tanio znaleźć wyjazd to korzystam z tych internetowych wyszukiwarek, trochę takich stron jest z last minute i innymi promocjami.

Gosienka54

Posty: 16

 
Musiałbym popytać sąsiadów, bo oni to dwa razy do roku gdzieś jeżdżą. A to Wyspy kanaryjskie, a to Egipt, trudno za nimi nadążyć, ciągle jakieś pocztówki wysyłają z egzotycznych miejsc. On lekarz, ona lekarz. I wszystko jasne :P Stać ich. :)

Liseczek23

Posty: 22

 
Byłem w zeszłym roku na zimowych wakacjach w ciepłych krajach, a konkretnie na Bali i każdemu polecam taki wyjazd:)) Tu w Polsce śniegi, mróz i minus 20...a ja się opalałem na złotej plaży. Niezapomniany wyjazd to był. Ofertę znalazłem na stronie www.wycieczkiznami.pl. Mieliśmy 4 gwiazdkowy hotel i super pilota pana Jacka, który fajnie zaplanował kolejne punkty wycieczki. Warto tutaj poszukać.

Jacek1812

Posty: 12

 
Nie za bardzo orientuję się w takich ofertach. Ostatni raz na wakacjach to byłem dwa lata temu i to nie na Majorce, tylko w Mrągowie;P też na – M, ale to jednak nie to samo ;) W Mrągowie ładniej :)

Tallulah32

Posty: 31

 
Trzeba by sobie sprawdzić ofertę kilku biur i porównać, gdzie i co oferują, no i za ile. Różne są te pakiety. Niektóre z wyżywieniem, inne bez, są lepsze i gorsze hotele, dojazd autokarem albo samolot, wszystko trzeba sobie prześledzić.

Wariat

Posty: 10

 
Jakbym miał jechać na wczasy zagraniczne z biurem to bym raczej wziął jakąś objazdówkę. Lepiej jak się coś dzieje, jak jest dużo zwiedzania. Wolę taki bardziej aktywny wypoczynek, niż plażing ;-)

Elros

Posty: 22

 
Na rynku biur podróży rzeczywiście widać ostatnio ożywienie. Pojawia się tych firm tyle co marketów spożywczych, cała masa. Trudno teraz wybrać kogoś dobrego z takiego nawału ofert.

umberko3

Posty: 17

 
Mnie by się przydała jakaś fajna promocja na wyjazd zimowy na nartki. Trochę jest tych ofert, ale czekam na kolejne, może się pojawią prawdziwe promocje...Cierpliwość czasem popłaca ;>

mikiniki

Posty: 10