Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szukam hotelu koło Wieliczki?

Szukam hotelu koło Wieliczki?

Cześć. Czy kopalnia soli to ciekawa atrakcja i miejsce, które warto odwiedzić wspólnie z dziećmi? Jakie jest Wasze zdanie?

dobryBoy

Posty: 9

 
Nocowałem wielokrotnie w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

Bienkus

Posty: 10

 
Praktycznie każdy hotel w Wieliczce, do jakiego traficie będzie dobry. To nie te czasy, że na rynku są propozycje kiepskiej jakości. Rynek bardzo szybko weryfikuje takie kiepskie obiekty. Osobiście mogę polecić Wam i dać namiary na jeden sprawdzony hotel, natomiast to na priv, bo nie chcę tu reklamować :)))

BakTer45

Posty: 13

 
Praktycznie każdy hotel w Wieliczce, do którego traficie będzie dobry. To nie te czasy, że na rynku są propozycje kiepskiej jakości. Rynek bardzo szybko weryfikuje takie kiepskie obiekty. Osobiście mogę polecić Wam i dać namiary na jeden sprawdzony hotel, ale to na priv, bo nie chcę tu reklamować :)))

NEO-MAxi34

Posty: 12

 
Miałem okazję wybierać hotel w Wieliczce i wydaje mi się, że bardzo dobrze trafiłem. Teraz mogę Wam polecić to, co zaoferuje Wam obiekt http://www.nawierzynka.pl. Bardzo miła obsługa i dobre ceny. Na pewno nie pożałujecie pobytu w tym miejscu.

Sprawdzone!

Boixos

Posty: 22

 
Polecam sprawdzić informacje na temat czy budzący Wasze wątpliwości hotel w Dobczycach posiada pozytywne lub negatywne opinie ze strony hotelowych gości :)

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Miejscem, które na pewno powinniście odwiedzić jest kopalnia soli w Bochni. Byłem tam z dzieciakami i nikt nie żałuje. Kapitalna zabawa i nauka! :)

ciopix

Posty: 13

 
Trafnym pomysłem było wesele w Wieliczce, które zorganizowałem wspólnie z moją aktualną małżonką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż odbyło się właśnie tam. Mieliśmy szeroki wybór sal, fajne zespoły grające w okolicy, a także znaliśmy doświadczonych fotografów i kamerzystów. Mieliśmy łatwo :)

ewu1u01

Posty: 15