Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kwatery prywatne Stare Drawsko

kwatery prywatne Stare Drawsko

Moi mili – Połczyn Zdrój, Drawsko Pomorskie, Czaplinek – jakie znacie dobre restauracje w tym regionie, które świetnie przyrządzają rybkę? Poradzicie?

090913123

Posty: 9

 
No nie wiem co by Ci tu podpowiedzieć. Weź wejdź może na jakąś stronę typowo turystyczną, tam zazwyczaj mają jakieś wyszukiwarki obiektów i sprawdzaj sobie po kolei...

Snaco

Posty: 13

 
Kiedy to ja ostatni raz byłem w tych okolicach...? Chyba ze sto lat temu, w każdym razie baaardzo dawno. Ale pobyt wspominam świetnie. Łowiło się ryby, chodziło na grzyby...czas relaksu ;)

Wwalczuś

Posty: 27

 
Ogólnie to bardzo lubię jezioro Drawsko, ale jak tylko mogę to jadę nad Śniardwy, tam to jednak jest dopiero klimat. Pomorze spoko, ale jednak Mazury – to jest to! :)

Nimert56

Posty: 12

 
Jeszcze nigdy nie miałem okazji nigdzie nocować w tej okolicy, także bazę turystyczną znam o tyle o ile. Po prostu gdzieś mi się obiły o uszy nazwy jakiś hoteli itd. ale nie testowałem niestety. Powodzenia.

visca

Posty: 28

 
Miałem okazję akurat kilka tygodni temu być w Starym Drawsku na obiedzie i powiem, że bardzo było smaczne. Restauracja nazywa się Stary Drahim -starydrahim.pl, i jak coś to polecam tam zamówić Kołduny Drahimskie! Rewelacja po prostu! Niebo w gębie ;)) Chętnie bym się tam zatrzymał na dłużej, bo były pokoje do wynajęcia, ale niestety – praca, obowiązki i trzeba było wracać...

lunatyx

Posty: 19

 
Hej! Niestety nie orientuję się zupełnie. Ja to na jakiś wczasach to dawno nie byłem. Także raczej miejscowości typowo turystyczne to znam jedynie z pocztówek od znajomych :PP

esdoen1

Posty: 17

 
Ja to bardzo lubię rybkę, a najbardziej smakuje taka złowiona samodzielnie ;) Coś tam wędkuję od czasu do czasu, to parę razy mi żonka taką świeżą rybkę prosto z wody przygotowywała. I powiem, że smakowało lepiej niż w restauracji ;-)

Hunka

Posty: 25