Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Polećcie nocleg w Jastarni

Polećcie nocleg w Jastarni

Chcę z rodzicami wyjechać na wakacje nad morze, chcemy wynająć domek, lecz nie posiadamy namiarów na właściciela aby zarezerwować sobie miejsce. Możecie pomóc nam i podać nam numer kontaktowy?

Pozdrawiamy!

Hunka

Posty: 25

 
Cześć, wynajmowałam w Jastarni domek w wakacje, cena była bardzo atrakcyjna, bardzo tanio wyniosły nas wakacje. Właściciel był bardzo sympatyczny. Mam nadzieję, że za rok nic się nie zmieni i znowu będziemy mogli cieszyć się urlopem w tym miejscu.

Gruchalll

Posty: 16

 
Cześć, co myślicie o miejscowości Jastarnia? Mam cel wynająć tam domek i w nim zamieszkać poprzez wakacje, chcę wypocząć i się zrelaksować. Zależy mi na waszych wypowiedziach, gdyż nigdy tam nie byłem a nie chcę przesiedzieć wakacji w jakiejś nudnej i okropnej miejscowości.

Proszę o wypowiedzi.

eror81

Posty: 38

 
Możecie powiedzieć mi gdzie watro wybrać się nad morze aby wypocząć i się zrelaksować? Chce mieć spokoje natomiast bardzo udane wakacje, które pozwolą mi odetchnąć od dnia codziennego. Zależy mi na waszej poradzie, bowiem sam nie wiem jaka miejscowość będzie dla mnie dobra.

Czekam z niecierpliwością na informacje.

Chinczyk

Posty: 28

 
Witam, zależy mi na wynajęciu domku nad morzem, chciałabym zarezerwować sobie termin bowiem nie chcę później szukać na gwałt jakiegoś noclegu. Zazwyczaj bywa tek, iż wszystko jest już pozajmowane i zostaje namiot, który jest niewygodny. Możecie podać mi namiary na właściciela domków?

Z góry dziękuję.

napciu

Posty: 23

 
Macie może namiary do posiadacza domków w Jastarni?

Jeżdżę tam od kilku lat natomiast akurat zapodział mi się numer telefonu. Będziecie tak mili i mi go podacie? Czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

islandman1010

Posty: 31

 
Hej, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat miejscowości Jastarnia? Mam zamiar wybrać się w tym roku tam na wakacje, lecz nigdy tam nie byłam i nie wiem czego mogę się spodziewać. Jak oceniacie to miejsce? Podoba wam się?

Będę w3dzięczna jeśli opowiecie mi na moje pytania i doradzicie mi w tej sprawie.

rrraszka

Posty: 23

 
Najlepszym miejscem w jakim byłam z moja rodziną jest Jastarnia. Niesłychanie miła i spokojna miejscowość, pozwalająca na wypoczynek. Śliczne widoki, czysta plaża, słońce i chłodna woda jest dla mnie prawdziwym relaksem. Polecam również domki http://www.domkijastarnia.pl.

Pozdrawiam.

Emmm56

Posty: 16

 
Cześć, co myślicie o miejscowości Jastarnia? Mam zamiar wynająć tam domek i w nim zamieszkać przez wakacje, chcę wypocząć i się zrelaksować. Zależy mi na waszych wypowiedziach, gdyż nigdy tam nie byłem a nie chcę przesiedzieć wakacji w jakiejś nudnej i brzydkiej miejscowości.

Proszę o wypowiedzi.

koscisslaw

Posty: 31