Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Domki letniskowe nad morzem, nocleg

Domki letniskowe nad morzem, nocleg

Siemka,

Czy wiecie jaka miejscowość oferuje najtańsze domki letniskowe, wyposażone koniecznie w bezprzewodowy internet oraz kuchnię?

Niestety wybieram się na wakacje z rodziną, a będę zmuszony trochę zdalnie popracować.

AliMER

Posty: 13

 
Nie do pobicia moim zdaniem pod względem wypoczynkowym są domki letniskowe z widokiem na morze. Posiedzieć sobie na tarasie, zjeść grilla, popatrzeć w morską dal. Super sprawa.

E-GOista

Posty: 20

 
Świetne pole kempingowe mają w Grzybowie. W okolicy boiska, miejsce do organizacji grilla, ogniska, super toalety, a cena zaskakująco niska. Według mnie to opcja dla osób pragnących zwiedzić w mobilnej formie całe wybrzeże. Do Kołobrzegu jest zaledwie kilka kilometrów. Polecam zatem stronkę http://www.kolberg.pl.

Thi3f

Posty: 18

 
Nad morzem wypoczywam co roku. Przyznam, że cała baza noclegowa ma przyzwoitą jakość. Hotele są jednak absurdalnie drogie, a w sezonie wręcz niedostępne. Tłumy straszne i stres o dziecko, przynajmniej wystąpił u mnie. Od tego przeżycia wolę jednak postawić na domki letniskowe.

adam_rudas

Posty: 26

 
W ostatnim roku byłem w Kołobrzegu, ale okazało się miasto za drogie na moją kieszeń. Postanowiłem poszukać tańszego noclegu w miejscowościach okolicznych. Polecam na pewno Grzybowo.

Noclegi możesz zarezerwować tam, np. w domku letniskowym http://www.kolberg.pl.

Krussss2

Posty: 20

 
Ja bym na twoim miejscu szybko rezerwował miejsce, nawet w najmniejszych miejscowościach. W tamtym roku na tydzień przed wyjazdem się obudziłem i niestety najfajniejsze noclegi były zajęte.

Dzionek4

Posty: 27