Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobry pensjonat nad morzem

Dobry pensjonat nad morzem

Niedawno rozstałam się z „narzeczonym” i chciałabym się poważnie zrelaksować. Koleżanki namawiają mnie na sylwestra nad morzem, ale nie chcę trafić do zwykłego hotelu, ale do jakiegoś ciekawego SPA, gdzie jest naprawdę sporo atrakcji. Chcę, żeby w hotelu dużo się działo. Pomóżcie proszę, bo szukamy i niczego znaleźć dobrego nie możemy. Okolice Kołobrzegu mile widziane w poleceniach. Mam nadzieję, że mi pomożecie :*

bruklin187

Posty: 2

 
Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg i okolice. Jeżeli chodzi o pobyt nad morzem to wyłącznie te miejscowości. Maksymalnie czyste plaże, nie ma wiochy :)

Dahu09

Posty: 22

 
Jestem właścicielem firmy transportowej, która działa w środowisku międzynarodowym. Mieliśmy kilka miesięcy temu dwudziestolecie działalności. Chciałem pracownikom zorganizować wyjątkowy pobyt nad morzem. Wybór padł ostatecznie na hotel Imperiall.pl w Sianożętach (bardzo blisko Kołobrzegu). Muszę powiedzieć, że jeszcze z tak bogatą ofertą organizacji imprezy integracyjnej się nie spotkałem. Mieliśmy zapewniony nocleg, wieczorek taneczny z optymalnie przystosowanym barem. Doszła do tego w cenie wejściówka na basen (jacuzzi cieszyło się największą popularnością). Niektórzy pracownicy przyjechali z dziećmi, bo zaszła taka konieczność. Hotel wykazał się ogromną elastycznością i zaproponował wysłanie najmłodszych do sali zabaw (bajki, akwarium, animacje zabaw). Niczym się nie martwiliśmy. Mógłbym jeszcze kilka pozytywnych rzeczy napisać, ale podejrzewam, że to wystarczy, aby podjąć pozytywną decyzję o współpracy z hotelem. Bardzo dziękuję z tego miejsca i pozdrawiam.

Acclaim

Posty: 11

 
Nad morzem szukaj połączenia hoteli z apartamentami i domkami letniskowymi. Przyda się też spory plac zamknięty hotelu, możliwość organizacji grilla. Nie każdy hotel nad morzem posiada własny teren zielony do dyspozycji gości, a to jednak ważna zaleta.

Grabow12

Posty: 6

 
Wiem, że nadmorskie hotele specjalizują się często w rehabilitacji, mają zaplecze SPA, kosmetyczki, nawet coachów związanych z odchudzaniem i treningiem personalnym. Może to dobry pomysł na wypoczynek?

Szozi

Posty: 16

 
Najlepiej wyślij zapytanie do hotelu odnośnie wymaganych warunków pobytu. Bardzo często obsługa jest w stanie przygotować fajny pakiet, bardziej indywidualny.

noman1

Posty: 16