Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tani apartament Warszawa

tani apartament Warszawa

Heja, w końcu mam czas na zrobienie jakiegoś urlopu i zamierzam przenieść się na parę dni nad morze. Znacie stonkę, gdzie mogę bez problemu dobrać sobie apartamencik?

ajhhopek

Posty: 23

 
Weź pod uwagę, że teraz hotele są strasznie drogie, a prywatnych apartamentów jest całe mnóstwo. Ja bym na drugą opcję stawiał.

Merilek2

Posty: 21

 
Byłam z chłopakiem w Poznaniu na koncercie. Byliśmy strasznie zmęczeni. Znaleźliśmy tani pokój na dobę, a pobyt przedłużyliśmy o cztery dni. Było super :) Polecam takie rozwiązanie. Hotel nie ma takiego klimatu.

PiSi

Posty: 18

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

Nannnoo

Posty: 29

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

Biedronka_4

Posty: 36

 
Swoboda to moim zdaniem najważniejsza sprawa. Koniecznie stawiaj na własny pokój, wynajmowany dobowo, bez żadnych zaliczek. Są na necie serwisy, z wyszukiwarkami, opiniami dotychczasowych użytkowników, itp. Nie ma sensu ryzykować. Wiadomo, jak to dzisiaj jest.

FiKra

Posty: 18

 
Całe szczęście mam pracę mobilną i powiem Ci jedno. Jeżeli skorzystasz ze strony www.waszenoce.pl zwiedzisz przez kilka miesięcy całą Polskę, ostro tanio. Masz tam wyszukiwarkę i znajdziesz dosłownie dowolną jakość. Byłem w Krakowie chyba dwa tygodnie z nimi, zero problemów, zero zaliczek, kontakt całodobowy właściwie. Solidna firma i widać mają wielu klientów, bo baza ciągle rośnie.

ghjss

Posty: 33

 
Lepszego serwisu do wynajęcia apartamentu niż www.waszenoce.pl nie znajdziesz. Super opcja na weekend i krótszy wypad ze znajomymi. Swojego czasu ostro imprezowałem ze znajomymi we Wrocławiu. Zatrzymaliśmy się w bardzo tanim apartamencie nieporównywalnym jakością do standardu hotelowego. To jest to! :)

Eloelo-2

Posty: 29