Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Potrzebuje kupić tani dywan ?

Potrzebuje kupić tani dywan ?

W jakich pomieszczeniach mogę położyć dywany? Polećcie też jakiś sklep z dywanami, w mojej okolicy nie ma czegoś takiego. Chętnie przyjmę też wszystkie inne porady, na przykład jakie są modne dywany nowoczesne itd.

kerad17

Posty: 8

 
Owszem, w internecie często łączą się tematy Rosji i dywanów, ale to takie tam hejty… IMHO nie ma czym się przejmować. Wszystko zależy od tego, jakiego użyjesz dywanu, bo wiadomo, niektóre są niezbyt gustowne, no i nie wieszaj go na ścianę.

Pokój z pięknym dywanem może być naprawdę elegancki.

johncena67

Posty: 13

 
Obecnie dywany wypierają wykładziny, bo ładniej ozdabiają podłogę i są raczej milsze w bezpośrednim kontakcie. Oczywiście mają swoje wady, ale można się przyzwyczaić. Zajrzyj może tutaj https://kupdywan.pl/8-shaggy.

grzes3345

Posty: 17

 
Gigantyczna sypialnia to przecież żaden problem, można do niej wstawić duże łóżko :)

A co do dywanu, na pewno pomoże jakiś ciemny, ostatnio modne są dywany nowoczesne w orientalnym stylu, wyglądające na „trudne”.

Klarka45

Posty: 13

 
W moim domu też zawsze było pełno dywanów, niekoniecznie to dobre wspomnienie. Niektóre trzeba było ciągle odkurzać, głównie z sierści psa. Teraz jest łatwiej wybrać, bo są np. dywany nowoczesne a’la wykładzina, które wystarczy odkurzyć na mokro i wyglądają świetnie.

Też myślę o wyborze jakiegoś w tym stylu.

Alaalaaa

Posty: 27

 
W moim domu też zawsze było pełno dywanów, niepotrzebnie to idealne wspomnienie. Poniektóre trzeba było ciągle odkurzać, szczególnie z sierści psa. Teraz jest łatwiej wybrać, bowiem są np. dywany innowacyjne a’la wykładzina, jakie wystarczy odkurzyć na mokro i wyglądają znakomicie.

Też myślę o doborze jakiegoś w tym stylu.

Reeflexes

Posty: 31

 
Nie ma co się przejmować tym, że ktoś uważa dywany za głupi pomysł. Urządzasz swój dom, jak się komuś nie podoba, niech nie przychodzi, a u siebie kładzie co tam zechce. Linoleum i gumoleum to niezły wybór, ale nie pasują raczej do przytulnego wystroju.

Są też przeważnie zimne w dotyku, a dywan – wiadomo – jest milutki :)

Nimert56

Posty: 12

 
Chciałabym polecić nowoczesny dywan w geometryczne wzory.

Takie coś będzie pasowało do każdego pomieszczenia, a barwa można dobrać do wystroju. Wygląda moim zdaniem lepiej niż dywan w kwiaty czy jakieś plamy.

giena1977a

Posty: 21