Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Akumulatory Li-Ion

Akumulatory Li-Ion

Jakie akumulatory polecacie do samochodów z systemem Start-Stop? Coś możecie zaproponować wydajnego, trwałego o dobrych parametrach? Na pewno zależy mi na rozwiązaniu ekologicznym, przyjaznym środowisku itp.

zenek744

Posty: 1

 
Master Sport robi ciekawe akumulatory, na akumulatory-ms.pl są ich produkty. Mają różne modele i bardziej klasyczne i choćby te z zasilaniem litowo jonowym, także można sobie coś dobra w zależności od potrzeb. Sam jeżdżę na Ca-Ca i sobie chwalę, nie ma problemów z rozruchem, dobra trwałość.

waldek3551

Posty: 3

 
Dla mnie najważniejsze żeby akumulator był maksymalnie bezobsługowy i teraz już takie są, kiedyś było z nim więcej roboty, więcej problemów, także – technologia poszybowała w górę i dobrze.

furiass

Posty: 3

 
Nie mam jakiś porad tutaj, sam raczej z akumulatorami nigdy nie miałem większych doświadczeń i to akurat dobrze, bo po prostu sprawowały mi się w autach bezawaryjnie.

grzes3345

Posty: 11

 
Fajnie że teraz akumulatory mają możliwość podejrzenia jaki jest stopień naładowania bez podłączania go do potencjomierzy i innych tego typu maszyn, to na pewno ułatwia życie.

E-GOista

Posty: 8

 
Przy start-stopie to wiem że mój kuzyn miał problem z doborem akumulatora, to co kupił okazało się totalnie przestrzelone przy tym systemie szybkiego i częstego rozruchu i teraz ma kłopot.

Puch23

Posty: 19

 
Zastanawia mnie na ile wydajne są akumulatory litowo jonowe, bo jednak taki system zasilania to bardziej mi się z komórkami i drobną elektroniką kojarzy i nie wiem na ile przy dużo większej maszynie jaką jest samochód sobie to poradzi...

namok

Posty: 8

 
Mam wrażenie że kiedyś to mocniejsze akumulatory robili, albo też inna sprawa, że kiedyś w autach aż tak dużo energii z akumulatora nie było potrzebne...może to stąd wynikać w sumie.

Hinterrr

Posty: 2

 
U mnie w wozie dużo rzeczy jest do zrobienia, na pewno akumulator mam już na wykończeniu a w jeszcze gorszym stanie jest blacha tak mi przez ostatnie miesiąca korozja zaczęła niszczyć auto że coś strasznego.

zoferek

Posty: 11

 
Akumulatorów jest cała masa, dedykowane różnym samochodom i pod tym kątem warto patrzeć że akumulator był jak najbardziej indywidualnie dobrany pod kątem konkretnego rozruchu, systemu itp.

23-olinnn

Posty: 5