Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kawa ziarnista, polecicie ?

kawa ziarnista, polecicie ?

Hej. Znacie jakieś sklepy internetowe, w których asortymencie dostępna jest znakomita kawa ziarnista? Mam nadzieję, że poznam Wasze propozycje w tym zakresie :-)

bialeiczar

Posty: 2

 
Moim faworytem jest przede wszystkim kawa ziarnista, gdyż jej walory smakowe pozostają na zdecydowanie najwyższym poziomie. Chętnie poczytam o Waszych upodobaniach.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mam duży sentyment do palarni kawy, ponieważ w ich obrębie dosyć wielokrotnie realizowałem zakupy. Wkrótce również zamierzamy z żoną zawitać do jednej z nich.

edyta123

Posty: 11

 
Zawsze priorytetowo traktuję kawiarnie, w których ofercie dostępna jest świeża kawa. Myślę, że gdy poznalibyście różnicę - zrobilibyście w ten sam sposób.

Fercet

Posty: 25

 
Od dłuższego czasu staram się otrzymać dobrą kawę. Testuję inne produkty. Niebawem postaram się sięgnąć z oferty sklepów, które polecacie na tym forum. Zdam relację.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Chcecie kupić naprawdę smaczną kawę ziarnistą? Z własnego doświadczenia polecam Wam ofertę tego sklepu: https://www.blueorcacoffee.pl. To palarnia kawy, która gwarantuje w 100% jej świeżość. Moim zdaniem nie rozczarujecie się jej produktami.

Seba123

Posty: 4

 
Każdego ranka w moim przypadku świeża kawa to podstawa. Przez świeżość rozumiem to, iż dosłownie przed chwilą została zmielona. Nie mylcie jej proszę z kawą rozpuszczalną, jakiej jakość moim zdaniem z reguły pozostawia sporo do życzenia.

noman1

Posty: 16

 
Moim zdaniem bardzo wiele atutów posiada kawa ziarnista. Największy plus to przede wszystkim świeżość, jakiej nie ma żadna kawa rozpuszczalna. Sprawdźcie sami.

johncena67

Posty: 9

 
Długo odwiedzałem miejsca, w którym kawa Warszawa była podobno najlepsza. Każde z nich mnie rozczarowało także wysokimi cenami, jak i jakością serwowanej kawy :-(

Marioleczka

Posty: 5